Demakijaż i oczyszczanie

Podstawą odpowiedniej pielęgnacji jest prawidłowo wykonany demakijaż i oczyszczanie. Warto używać kosmetyków do demakijażu takich jak np. olejki, które są wykonane z składników naturalnego pochodzenia....

Demakijaż twarzy kosmetykami Clochee

Oczyszczanie twarzy to podstawa prawidłowej pielęgnacji. Dobieraj kosmetyki starannie, odpowiednio do rodzaju i potrzeb swojej skóry – w ofercie Clochee znajdziesz naturalne kosmetyki pełne składników aktywnych, które pozwolą zadbać o nią kompleksowo. Poznaj całą ofertę Clochee – łagodzący tonik antyoksydacyjny, olejki do demakijażu, pianki, mgiełki, płyny micelarne, żele oraz emulsje oczyszczające czy toniki.

Rytuał oczyszczania warto wykonać rano i wieczorem, by usunąć makijaż, kurz i inne zanieczyszczenia oraz nadmiar sebum. W ten sposób przygotujesz cerę również na przyjęcie cennych składników odżywczych. Prawidłowe oczyszczanie skóry twarzy to pierwszy krok do zdrowej, promiennej i pięknej cery.

Wybrane naturalne kosmetyki do demakijażu od Clochee

Olejek do demakijażu.

To bestseller wśród kosmetyków Clochee. Jest dedykowany do każdego rodzaju skóry. Można nim umyć twarz, usunąć zanieczyszczenia i wykonać demakijaż oczu. Składa się głównie z olejów: sezamowego oraz ze słodkich migdałów. Dodatkowo odżywia i nawilża skórę, łagodzi i poprawia jej jędrność.

Pianki do demakijażu i oczyszczania.

Delikatna pianka do twarzy Clochee łagodnie myje i otula skórę. Ma kremową konsystencję, zawiera cenne ekstrakty roślinne, które usuwają makijaż oraz zanieczyszczenia, a także pielęgnują skórę.

Toniki po demakijażu

W ofercie Clochee jest między innymi łagodzący tonik antyoksydacyjny czy tonik nawilżający. Są to produkty oparte na wodzie lub hydrolacie. Toniki zabezpieczają skórę przed bakteriami, przywracają skórze odpowiednie pH oraz przygotowują ją do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Dodadzą skórze blasku i przygotują na przyjęcie składników zawartych w kremie czy serum.

Wybierz z oferty Clochee kosmetyki do oczyszczania skóry i zadbaj o staranny demakijaż twarzy na co dzień.