Demakijaż

Demakijaż - zamień ten zabieg w swój codzienny rytuał. Wykonując go dokładnie sprawisz, że twoja cera nabierze blasku. Staranne oczyszczenie ułatwi regenerację nocą oraz pozwoli skórze oddychać. Nasza rada - zacznij od oczu.

Aby zachować piękną i zdrową skórę pamiętaj aby każdego dnia zrobić dokładny demakijaż. Tylko oczyszczona skóra umożliwi wchłonięcie cennych składników w głąb skóry, zawartych w kolejnych kosmetykach których użyjesz. Oprócz resztek makijażu, skóra po całym dniu gromadzi pot oraz zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu. Brak odpowiedniego i dokładnego demakijażu oraz oczyszczenia twarzy może spowodować zapychanie porów.

Precyzyjne oczyszczenie twarzy jest ważne także dla zwiększenia trwałości makijażu w następnych dniach. Naturalne kosmetyki Clochee nie tylko pomogą ci oczyścić skórę, ale także zajmą się jej pielęgnacją. W zależności od potrzeb i rodzaju skóry wybierz: płyn micelarny, który przy pomocy płatków kosmetycznych oczyści skórę i pozbędzie się nawet mocnego makijażu lub olejek do mycia twarzy, który spłukujemy wodą. Produkt taki poradzi sobie nawet z wodoodpornym makijażem, dodatkowo nawilży i odżywi skórę, nie pozostawiając na niej tłustej warstwy.
Każdy zabieg oczyszczający twarzy powinien zakończyć się tonizacją. Wskazana jest ona także na rozpoczęcie dnia tuż przed zastosowaniem innych kosmetyków. Zatem przetarcie twarzy tonikiem dołącz również do swoich codziennych rytuałów. Przywraca on skórze naturalne PH, działa kojąco, odżywia przez co twoja cera staje się zdrowa i dłużej pozostanie piękna i młoda.