Balsamy do pielęgnacji ciała

Zdrowe, organiczne i doskonałe do codziennej pielęgnacji – to wszystkie cechy naturalnych balsamów Clochee. Ich lekka konsystencja sprawia, że bardzo łatwo się wchłaniają pozostawiając na skórze niesamowicie przyjemny aromat.

Ich głównym zadaniem jest odpowiednie nawilżenie i poprawa elastyczności skóry. Zawierają szereg wspaniałych substancji aktywnych. Na szczególną uwagę zasługują jednak surowce takie jak ekstrakt z róży damasceńskiej, kompleks omega 3, 6, 9, roślinna gliceryna i olej ze słodkich migdałów.

Olej migdałowy, jest jednym z najzdrowszych surowców wchodzących w skład organicznych kosmetyków. Substancja ta wspaniale zmiękcza skórę, jednocześnie nie pozostawiając tłustej warstwy. Migdały posiadają szereg witamin i składników odżywczych, które wspomagają budowę lipidową naskórka, dzięki czemu kosmetyki naturalne posiadające w składzie olej migdałowy polecane są dla osób borykających się z rozstępami np. dla kobiet w ciąży.

W balsamach Clochee postawiliśmy na intensywniejszą moc zapachu. Ponieważ jest to produkt do codziennej pielęgnacji, wybrany przez ciebie aromat będzie towarzyszył na twojej skórze o wiele dłużej. Jego lekka konsystencja to ogromny plus dla wszystkich zabieganych osób, po użyciu balsamu nie musisz czekać aż kosmetyk się wchłonie.

A wiadomość o tym, że nie pozostawia on tłustej warstwy powinna ucieszyć także osoby które lubią mieć zawsze nawilżone dłonie. Z powodzeniem może zastępować w codziennej pielęgnacji krem do rąk.

Lekki balsam Clochee to absolutna podstawa codziennej pielęgnacji – wystarczy że wybierzesz swój ulubiony zapach.