Kremy do pielęgnacji twarzy

Zarówno w ciągu dnia jak i w nocy nie zapominaj o kremie. Twarz przez całą dobę pozostaje nieosłonięta, nieustannie narażona na kontakt z zanieczyszczeniami w powietrzu, słońce i wiatr. Buzia to wizytówka, dlatego poświęć jej więcej uwagi dobierając w sklepie internetowym Clochee idealny krem naturalny.

Skóra zmienia potrzeby zgodnie z porami roku oraz wiekiem. Dlatego wśród naszych kosmetyków organicznych przygotowaliśmy kremy o różnych konsystencjach. Znajdziesz zarówno bogate i odżywcze produkty jak i lekkie nawilżające. W zależności od potrzeb skóry i pory roku zmieniaj je i dobieraj do swoich indywidualnych potrzeb.

Nie zapominaj o warstwie ochronnej przed wyjściem na zewnątrz, ponieważ krem zapewni ci odpowiednią barierę przed słońcem, wiatrem oraz chłodem. W zależności od substancji aktywnych, które posiada pomoże także w ciągu dnia walczyć z oznakami wiotczenia skóry, braku odpowiedniego nawilżenia czy przesuszenia. Noc natomiast to najlepszy odpoczynek dla skóry. Wtedy też oprócz naturalnej regeneracji, masz szansę na wprowadzenie do organizmu bogatych składników odżywczych. Podczas gdy ty śpisz skóra lepiej je przyswaja, dzięki czemu mają szansę zadziałać ze zdwojoną mocą. Wybierz krem na noc składający się z naturalnych surowców, aby mieć pewność że dostarczasz skórze tylko zdrowe substancje.