Karty podarunkowe

Zawsze trafiony i bezpieczny prezent to Karta Podarunkowa. Sprawdzi się przy każdej uroczystości. Bez względu na to czy szukasz niespodzianki na urodziny, imieniny, rocznicę czy Święta masz pewność, że obdarowana osoba dobrze ją wykorzysta.

Karta Podarunkowa jest świetna dla każdego, bez względu na płeć czy wiek. Obdarowana osoba ma szansę dobrać sobie produkt „szyty na miarę”, w zależności od bieżących potrzeb czy dopasować produkt do aktualnych potrzeb skóry.

To także świetna propozycja dla osób, które nie znają preferencji zapachowych danej osoby. Zamiast zastanawiać się czy wybrać peeling cynamonowy czy truskawkowy, lub martwić się czy nie obrazisz bliskiej ci osoby wręczając krem odmładzający – podaruj jej kartę. Obdarowana osoba sama będzie mogła zadecydować, którą konsystencję naszych kosmetyków naturalnych wybiera i czy woli zmywać buzię olejkiem czy płynem micelarnym.

Karta zapakowana jest w elegancką kopertę z tłoczonym logo. Będzie ekskluzywnie i pięknie wyglądała także jako dodatek do innego prezentu. Można łatwo wysłać ją także pocztą. Ważna jest zarówno w sklepie internetowym Clochee jak i naszym sklepie stacjonarnym w Szczecinie. To prezent idealny.