Clochee świętuje 6. urodziny

2019-12-09

Jak ten czas szybko mija! 10 grudnia Clochee obchodzi 6. urodziny. Z tej okazji marka przygotowała dla swoich klientów nowości produktowe, aby mogli zakupić dla siebie i swoich bliskich unikalne prezenty. Sprawdź co dla Ciebie przyszykowaliśmy oraz jakie plany mamy na nadchodzący rok.

Świąteczne nowości od Clochee

Grudzień dla marki Clochee to czas szczególny. Okres świąteczny wymaga od nas pełnej gotowości do działania, aby zapewnić klientom możliwość zaopatrzenia się w piękne, zdrowe i praktyczne prezenty dla najbliższych. Jest to także czas celebracji, ponieważ 10 grudnia obchodzimy swoje urodziny. Wszyscy kochają nowości, dlatego chcą, aby przed świętami pojawiły się nowe produkty. Na szczęście udało się – od połowy listopada można nabyć naturalne pianki do mycia twarzy, które były produktem bardzo pożądanym i wyczekiwanym, również przez pracowników firmy.

Pianki do mycia twarzy od Clochee

Wypuszczając nowy produkt postanowiliśmy odpowiedzieć na potrzeby wszystkich typów skór
 i zapewnić im odpowiednie, dogłębne, ale delikatne oczyszczenie. Dlatego też pianki do twarzy powstały w dwóch wersjach: łagodna pianka dla skóry suchej, odwodnionej, naczyniowej, zawierająca m.in. sok z liści aloesu i ekstrakt z wanilii oraz odświeżająca pianka dla skóry mieszanej, tłustej, problematycznej, która swoje działanie zawdzięcza m.in. ekstraktom z cytryny i granatu.

Urodziny Clochee

Jeszcze nie opadły emocje po premierze pianek, gdy nadszedł grudzień, a wraz z nim urodziny Clochee. To czas bardzo ekscytujący, dobry do podsumowań i wyciągania wniosków. Przychodzą refleksje, wracają wspomnienia, pojawia się też mnóstwo planów na przyszłość. Szczególnie dziękujemy naszym klientom, za to że są z nami i pokochali Clochee. Dzięki temu możemy nadal wdrażać pomysły, odpowiadać na potrzeby konsumentów i rozwijać markę. Tak jak to robimy już o 6 lat. Początki marki to dwuosobowa firma, która wystartowała z sześcioma kosmetykami. Jak jest teraz? Spółka powiększyła się o kilkanaście osób, a portfolio rozwinęło się do ok. 90 produktów, które znajdują się w trzech liniach: Clochee, Pure by Clochee oraz Clochee SPA.

– Specjalne podziękowania należą się całemu zespołowi. Za sukcesem marki stoi „dream team”, czyli ekipa niesamowicie zdolnych kobiet, które codzienne czuwają, aby działały wszystkie trybiki w Clochee – mówi Daria Prochenka, współzałożycielka Clochee.

Nowy rok zapowiada się równie ekscytująco. – Przed nami nowe linie kosmetyczne, które pozwolą nam ustabilizować pozycję na rynku polskim oraz systematyczny rozwój eksportu – zapowiada Prochenka.

Inne artykuły w Akademii Clochee

Naturalne kosmetyki są idealne na jesień, czyli na czas regeneracji skóry po lecie. Jakie są zasady pielęgnacji i jakie składniki warto dostarczać, by podczas pierwszych chłodów mieć piękną i zdrową skórę? Skorzystaj z naszego poradnika.

Czytaj dalej

Naturalny balsam do ciała powinien znajdować się w łazienkach wszystkich kobiet. Codzienna pielęgnacja jest bardzo ważna i pozwala na utrzymanie zdrowego i pięknego wyglądu naszej skóry. Sklepy internetowe zachęcają promocjami, a półki w drogeriach aż uginają się od dostępnych balsamów. Wcale nie jest łatwo wybrać odpowiedni produkt w rozsądnej cenie i z łagodnym dla skóry składem. Jakie znaczenie ma rodzaj składników zawartych w kosmetykach i dlaczego to właśnie naturalne surowce mają najlepszy wpływ na nasze zdrowie? Zobacz, jakie olejki, witaminy i zdrowe tłuszcze można znaleźć w naturalnych balsamach do ciała Clochee oraz czy trzeba specjalnie dobierać produkty do rodzaju skóry. Poznaj właściwości poszczególnych składników balsamów i świadomie dbaj o swoje ciało, korzystając z wyjątkowej mocy natury!

Czytaj dalej

Najbardziej radykalną z dróg, jeśli chodzi o ekologię i opakowania, jest całkowita rezygnacja z tych drugich. Można pić wodę kranówkę, co służy środowisku i jak się okazuje - nie jest niekorzystne dla zdrowia. Jednak eliminacja opakowań w świecie kosmetyków jest niemal niemożliwa. Co zatem zrobić, aby być fair wobec siebie i planety? Clochee świadomie stawia na zrównoważony rozwój i jakość materiałów, w których przechowywane są roślinne produkty do pielęgnacji twarzy i ciała. Bliskie jest nam holistyczne spojrzenie na życie człowieka na Ziemi, która i tak już dostatecznie cierpi przez zaniechania i niszczenie ekosystemu. Opakowaniom poświęcamy tak samo wiele uwagi, jak ich zawartości.

Czytaj dalej

Twoje ciało uwielbia to, co zielone i organiczne. Za dobre traktowanie odwdzięczy Ci się pięknym wyglądem. Zarówno w modzie, jak i kosmetykach obserwujemy zwrot ku organicznym składnikom, takim jak len i bawełna. W obu przypadkach ich pochodzenie ma ogromne znaczenie.

Czytaj dalej