Clochee świętuje 6. urodziny

09 GRUDNIA 2019

Jak ten czas szybko mija! 10 grudnia Clochee obchodzi 6. urodziny. Z tej okazji marka przygotowała dla swoich klientów nowości produktowe, aby mogli zakupić dla siebie i swoich bliskich unikalne prezenty. Sprawdź co dla Ciebie przyszykowaliśmy oraz jakie plany mamy na nadchodzący rok.

Świąteczne nowości od Clochee

Grudzień dla marki Clochee to czas szczególny. Okres świąteczny wymaga od nas pełnej gotowości do działania, aby zapewnić klientom możliwość zaopatrzenia się w piękne, zdrowe i praktyczne prezenty dla najbliższych. Jest to także czas celebracji, ponieważ 10 grudnia obchodzimy swoje urodziny. Wszyscy kochają nowości, dlatego chcą, aby przed świętami pojawiły się nowe produkty. Na szczęście udało się – od połowy listopada można nabyć naturalne pianki do mycia twarzy, które były produktem bardzo pożądanym i wyczekiwanym, również przez pracowników firmy.

Pianki do mycia twarzy od Clochee

Wypuszczając nowy produkt postanowiliśmy odpowiedzieć na potrzeby wszystkich typów skór
 i zapewnić im odpowiednie, dogłębne, ale delikatne oczyszczenie. Dlatego też pianki do twarzy powstały w dwóch wersjach: łagodna pianka dla skóry suchej, odwodnionej, naczyniowej, zawierająca m.in. sok z liści aloesu i ekstrakt z wanilii oraz odświeżająca pianka dla skóry mieszanej, tłustej, problematycznej, która swoje działanie zawdzięcza m.in. ekstraktom z cytryny i granatu.

Urodziny Clochee

Jeszcze nie opadły emocje po premierze pianek, gdy nadszedł grudzień, a wraz z nim urodziny Clochee. To czas bardzo ekscytujący, dobry do podsumowań i wyciągania wniosków. Przychodzą refleksje, wracają wspomnienia, pojawia się też mnóstwo planów na przyszłość. Szczególnie dziękujemy naszym klientom, za to że są z nami i pokochali Clochee. Dzięki temu możemy nadal wdrażać pomysły, odpowiadać na potrzeby konsumentów i rozwijać markę. Tak jak to robimy już o 6 lat. Początki marki to dwuosobowa firma, która wystartowała z sześcioma kosmetykami. Jak jest teraz? Spółka powiększyła się o kilkanaście osób, a portfolio rozwinęło się do ok. 90 produktów, które znajdują się w trzech liniach: Clochee, Pure by Clochee oraz Clochee SPA.

– Specjalne podziękowania należą się całemu zespołowi. Za sukcesem marki stoi „dream team”, czyli ekipa niesamowicie zdolnych kobiet, które codzienne czuwają, aby działały wszystkie trybiki w Clochee – mówi Daria Prochenka, współzałożycielka Clochee.

Nowy rok zapowiada się równie ekscytująco. – Przed nami nowe linie kosmetyczne, które pozwolą nam ustabilizować pozycję na rynku polskim oraz systematyczny rozwój eksportu – zapowiada Prochenka.


Poprzedni artykuł

Daj pić skórze po lecie – serum nawilżające

07 LISTOPADA 2019

Następny artykuł

Najlepszy krem pod oczy

22 GRUDNIA 2019