Dokumenty informacyjne

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

2016-09-15

W związku z zapytaniem ofertowym na organizację targów COSMOPROF BOLONIA w dniach 17-20.03.2017 r. dotyczącym projektu "KOLEJNY ETAP INTERNACJONALIZACJI FIRMY CLOCHEE SP. Z O.O." w ramach aplikacji do Programu realizowanego w ramach poddziałania Programu Operacyjnego Inteligentny rozwój 2014-20120 nr 3.3.3 - GO TO BRAND.

Informujemy o wyborze oferty na:

  • wynajem powierzchni wystawienniczej na stoisku szeregowym z zabudową narodową (12 m2) w sekcji polskiej w pawilonie Green (21)
  • wynajem zabudowy powierzchni wystawienniczej narodowej, w tym usług technicznych związanych m.in. z podłączeniem prądu
  • wpis do katalogu targowego i opłaty rejestracyjnej

W oparciu o kryteria określone w zapytaniu ofertowym z dnia 29.08.2016 r. za najkorzystniejszą zostałwa uznana oferta firmy POLCHARM Anna Godek.

Dziękujemy wszystkim firmom za przesłanie oferty, a firmie POLCHARM serdecznie gratulujemy!

 

 Pobierz dokument

Inne artykuły w Akademii Clochee

Peeling enzymatyczny doskonale sprawdza się w oczyszczaniu nie tylko skóry wrażliwej, podatnej na podrażnienia, trądzikowej i naczynkowej, lecz także do pielęgnacji wszystkich innych typów cery. Dzięki swoim naturalnym właściwościom jest on zarówno skuteczny, jak i delikatny. Sięgając po takie rozwiązanie, warto także postawić na peeling enzymatyczny z gamy organicznych kosmetyków naturalnych. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że wybieramy rozwiązanie w pełni bezpieczne i ekologiczne. Sprawdźmy, jak działa peeling enzymatyczny oraz jakie naturalne składniki aktywne może zawierać.

Czytaj dalej

Oczy nazywane są zwierciadłem duszy. Odczytujemy z nich wiele emocji i szukamy w nich czyjegoś zrozumienia, w każdej rozmowie łapiąc kontakt wzrokowy z rozmówcą. Dlatego powinniśmy poświęcać im dużo uwagi, dbając o ich naturalną pielęgnację.

Czytaj dalej

Naturalne kosmetyki są idealne na jesień, czyli na czas regeneracji skóry po lecie. Jakie są zasady pielęgnacji i jakie składniki warto dostarczać, by podczas pierwszych chłodów mieć piękną i zdrową skórę? Skorzystaj z naszego poradnika.

Czytaj dalej