Wróc do natury

Chcemy pokazać Ci, że powrót do natury nie jest tylko sloganem, a to z czego korzystali nasi przodkowie to najlepsze źródło i recepta na piękno.

Działamy w myśl tej idei, tworząc produkty zgodne z normami europejskimi, składające się wyłącznie z wyselekcjonowanych składników naturalnych oraz z certyfikowanych surowców.

Przygotowujemy ekologiczne kosmetyki, które przybliżą Cię do natury. Nie zastąpimy Ci biegania boso po trawie ani słuchania szumu drzew, ale sprawimy, że zioła, owoce, kwiaty i oleje zawarte w naszych kosmetykach dodadzą Twojej skórze wigoru.

Naszym celem jest to, abyś naturę miał na wyciągnięcie ręki i świadomie z niej korzystał. Dzięki nam nie będziesz martwić się o stan i wygląd skóry. Jeśli żyjesz w dużym mieście, nie musisz tęsknić za kontaktem z naturą, ponieważ dajemy Ci jej cząstkę.

Żyj eko

Przyszłością są firmy przyczyniające się do podniesienia jakości życia na planecie, a przy tym kierujące się wartościami takimi jak współpraca i zrównoważony rozwój.

Tak działamy! Odpowiedzialnie traktujemy też kwestię opakowań, dlatego nasze kosmetyki pakowane są bardzo oszczędnie. Dbamy, by możliwie jak najwięcej naszych opakowań pochodziło z recyklingu i nadawało się do ponownego przetworzenia.

Dbałość o środowisko to nasze zobowiązanie wobec Ciebie i natury. Każdy kto wybierze Clochee pomaga środowisku! Misją naszej firmy jest, aby każdy z naszych klientów dokonywał racjonalnych wyborów i świadomie pomagał w środowisku.

Naszym celem jest ekologiczna edukacja, która sprawi że przyjaźniej spojrzysz na środowisko. Chcemy pokazać jak w łatwy sposób można żyć eko.

Uśmiechaj się!

Clochee to prozdrowotny projekt dla ciała oraz dla duszy.

Esencja naturalnego piękna ukryta w naszych kosmetykach sprawi, że poczujesz się zadbany i zdrowy. Przyroda daje nam kawałek siebie, my przekazujemy ją dalej.

Używając produktów Clochee, doświadczysz ich regenerującego i pielęgnującego działania. Patrząc w lustro uśmiechniesz się i stworzysz aurę pozytywnej energii. Odkryjesz piękno, które w Tobie drzemie i zaczniesz nim emanować. Nasz cel to Twój uśmiech i optymizm.

Najpiękniejsze co jest na świecie, to pogodne oblicze.

Albert Einstein

Historia firmy

Genialne pomysły rodzą się w najmniej oczekiwanych momentach. Podobnie było w przypadku Clochee. Pomysł na wprowadzenie całkowicie nowej polskiej jakości na rynek eko kosmetyków powstał mimochodem i naturalnie rozwijał się z dnia na dzień. Clochee powstało z duetu dwóch Szczecinianek: Darii Prochenka i Justyny Szuszkiewicz. Wspólna pasja zaoowcowała w skuteczne, polskie i ekologiczne produkty.

Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że produkujemy dla was kosmetyki, których sami potrzebujemy. Clochee jest naszym ideałem.

Udowadniamy, że zdrowe, naturalne kosmetyki mogą być przyjemne dla oka i ciała, a dbanie o ekologiczną naturę produktów nie wyklucza estetycznych doznań. Choć historia może brzmieć jak z bajki, zanim pomysł przerodził się w dojrzałą koncepcję minęło wiele miesięcy ciężkich przygotowań i skrupulatnych analiz.

Od początku plan zakłada wiele etapów rozwoju marki. Systematycznie rozwijamy się, poprawiamy nasze produkty i dajemy Wam coraz bogatszą linię kosmetyków. Chcemy byście w jednym miejscu znalaźli wszystko czego codziennie potrzebuje wasze ciało.

Filozofia marki

Zajmujemy się tym co kochamy

Większość z nas marzy o tym, by zawodowo robić to co sprawia mu przyjemność i fascynuje. Z takiej potrzeby i marzeń powstała marka „Clochee”. Zajmujemy się tym co kochamy, co nas interesuje i na czym się znamy. Chcemy dzielić się tym z Wami.

Potrzebujemy tego co wy

Chcemy dać wam takie produkty, których sami używamy. Potrzebujemy tego samego: zdrowia, piękna i bezpieczeństwa. Siłą Clochee jest doskonała jakość produktów. Nie idziemy na skróty i nasze kosmetyki zanim staną na półkach, przechodzą restrykcyjną weryfikację. Starannie dobieramy dostawców, skrupulatnie opracowujemy receptury i wnikliwie analizujemy wyniki testów. Nie brakuje nam cierpliwości i pokory. Zanim kosmetyki Clochee trafią do waszych rąk, zostają poddane ocenie ekspertów certyfikujących. Stąd pewność, że są sprawdzone, bezpieczne i w pełni naturalne.

Pokazujemy, że istnieją ideały

Nie ścigamy się z czasem i nie spieszymy się w przygotowywaniu naszych produktów. Oddajemy Wam w ręce produkt dopiero wtedy, gdy jesteśmy w 100% zadowoloni. Szukamy doskonałych surowców, ekologicznych i pięknych opakowań tak długo, aż spełnią nasze wygórowane oczekiwania. Doznania wizualne, zapachowe jak i dotykowe są dla nas tak samo istotne.

Dbamy o jakość obsługi

Siła Clochee to nie tylko doskonała jakość produktów i ekologiczne podejście do świata. To także zaspokojenie waszych oczekiwań i potrzeb. Jesteśmy dla was.

Inspiruje nas natura

Naszym celem jest stworzenie jak najbardziej doskonałych kosmetyków, w pełni naturalnych, bezpiecznych i zdrowych. Clochee wykorzystuje siły drzemiące w naturze roślinach i minerałach, pozostając w zgodzie ze środowiskiem.

Łączymy tradycję z nowoczesnością

Filozofia Clochee stanowi perfekcyjną kombinację natury, tradycji i innowacji. Sięgamy po sprawdzone receptury i składniki z których korzystały nasze prababcie, dodając do tego współczesną wiedzę i możliwości techniczne. Wiemy, że w minerałach, ziarnach, owocach i kwiatach z których korzystali nasi przodkowie drzemią cenne dla nas surowce. Odrzucane przez lata powracają do łask. Dzięki współczesnej nauce i badaniom laboratoryjnym chcemy dać Wam ich czystą i zdrową esencję.

Rzetelnie dbamy o środowisko

Nie idziemy na skróty. Budując ekologiczną markę nie zadowalamy się półproduktami. Bierzemy odpowiedzialność za proces tworzenia i opakowania. Nasze otoczenie i ścieżka produkcyjna są dla nas tak samo ważna jak efekt końcowy. Pilnujemy, aby wszystkie opakowania pochodziły z surowców wtórnych lub można było je poddać recyklingowi. Wiemy też, że „mniej znaczy więcej”, dlatego oszczędnie pakujemy nasze produkty.

Propagujemy ekologiczny styl życia

Bierzemy udział w wielu akcjach społecznych i ekologicznych. Pokazujemy Wam, jak łatwo i przyjemnie można dbać o środowisko. Nie moralizujemy, jedynie staramy się rozwijać ekologiczną świadomość. Pragniemy uświadomić Wam ile korzyści może przynieść zwrot „ku naturze” i rozwinąć potrzebę brania odpowiedzialności za otoczenie.