Kim jesteśmy?

Clochee - naturalne i ekologiczne kosmetyki stworzone z myślą o Tobie

Zespół Clochee działa z hasłem powrotu do natury. Naszym celem jest stworzone produktów, które pomogą właściwie troszczyć się o stan i wygląd Twojej cery. W naszym ekologicznych opakowaniach zamknęliśmy cząstkę natury, która może Ci towarzyszyć każdego dnia. Ważne jest dla nas aby realizować misję dostarczania kosmetyków naturalnych z poszanowaniem środowiska. Chcemy razem z Tobą tworzyć społeczność, która będzie pełną świadomość ekologiczną.

Cieszymy się, że możemy być częścią rytuałów pielęgnacyjnych. Oferujemy produkty, które sami używamy. Naszą siłą jest jakość naszych produktów. Wyjątkowe formuły, wyselekcjonowane składniki aktywne i ekologiczne opakowania - to przepis na nasz sukces.

Wróć do natury

Chcemy pokazać Ci, że powrót do natury nie jest tylko sloganem, a to z czego korzystali nasi przodkowie to najlepsze źródło i recepta na piękno.

Działamy w myśl tej idei, tworząc produkty zgodne z normami europejskimi, składające się wyłącznie z wyselekcjonowanych składników naturalnych oraz z certyfikowanych surowców.

Przygotowujemy ekologiczne kosmetyki, które przybliżą Cię do natury. Nie zastąpimy Ci biegania boso po trawie ani słuchania szumu drzew, ale sprawimy, że zioła, owoce, kwiaty i oleje zawarte w naszych kosmetykach dodadzą Twojej skórze wigoru.

Naszym celem jest to, abyś naturę miał na wyciągnięcie ręki i świadomie z niej korzystał. Dzięki nam nie będziesz martwić się o stan i wygląd skóry. Jeśli żyjesz w dużym mieście, nie musisz tęsknić za kontaktem z naturą, ponieważ dajemy Ci jej cząstkę.

Żyj eko

Przyszłością są firmy przyczyniające się do podniesienia jakości życia na planecie, a przy tym kierujące się wartościami takimi jak współpraca i zrównoważony rozwój.

Tak działamy! Odpowiedzialnie traktujemy też kwestię opakowań, dlatego nasze kosmetyki pakowane są bardzo oszczędnie. Dbamy, by możliwie jak najwięcej naszych opakowań pochodziło z recyklingu i nadawało się do ponownego przetworzenia.

Dbałość o środowisko to nasze zobowiązanie wobec Ciebie i natury. Każdy kto wybierze Clochee pomaga środowisku! Misją naszej firmy jest, aby każdy z naszych klientów dokonywał racjonalnych wyborów i świadomie pomagał w środowisku.

Naszym celem jest ekologiczna edukacja, która sprawi że przyjaźniej spojrzysz na środowisko. Chcemy pokazać jak w łatwy sposób można żyć eko.

Uśmiechaj się!

Clochee to prozdrowotny projekt dla ciała oraz dla duszy.

Esencja naturalnego piękna ukryta w naszych kosmetykach sprawi, że poczujesz się zadbany i zdrowy. Przyroda daje nam kawałek siebie, my przekazujemy ją dalej.

Używając produktów Clochee, doświadczysz ich regenerującego i pielęgnującego działania. Patrząc w lustro uśmiechniesz się i stworzysz aurę pozytywnej energii. Odkryjesz piękno, które w Tobie drzemie i zaczniesz nim emanować. Nasz cel to Twój uśmiech i optymizm.

Najpiękniejsze co jest na świecie, to pogodne oblicze.

Albert Einstein

Historia firmy

Genialne pomysły rodzą się w najmniej oczekiwanych momentach. Podobnie było w przypadku Clochee. Pomysł na wprowadzenie całkowicie nowej polskiej jakości na rynek eko kosmetyków powstał mimochodem i naturalnie rozwijał się z dnia na dzień. Clochee powstało z duetu dwóch Szczecinianek: Darii Prochenka i Justyny Szuszkiewicz. Wspólna pasja zaoowcowała w skuteczne, polskie i ekologiczne produkty.

Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że produkujemy dla was kosmetyki, których sami potrzebujemy. Clochee jest naszym ideałem.

Udowadniamy, że zdrowe, naturalne kosmetyki mogą być przyjemne dla oka i ciała, a dbanie o ekologiczną naturę produktów nie wyklucza estetycznych doznań. Choć historia może brzmieć jak z bajki, zanim pomysł przerodził się w dojrzałą koncepcję minęło wiele miesięcy ciężkich przygotowań i skrupulatnych analiz.

Od początku plan zakłada wiele etapów rozwoju marki. Systematycznie rozwijamy się, poprawiamy nasze produkty i dajemy Wam coraz bogatszą linię kosmetyków. Chcemy byście w jednym miejscu znalaźli wszystko czego codziennie potrzebuje wasze ciało.

Filozofia marki

Zajmujemy się tym co kochamy

Większość z nas marzy o tym, by zawodowo robić to co sprawia mu przyjemność i fascynuje. Z takiej potrzeby i marzeń powstała marka „Clochee”. Zajmujemy się tym co kochamy, co nas interesuje i na czym się znamy. Chcemy dzielić się tym z Wami.

Potrzebujemy tego co wy

Chcemy dać wam takie produkty, których sami używamy. Potrzebujemy tego samego: zdrowia, piękna i bezpieczeństwa. Siłą Clochee jest doskonała jakość produktów. Nie idziemy na skróty i nasze kosmetyki zanim staną na półkach, przechodzą restrykcyjną weryfikację. Starannie dobieramy dostawców, skrupulatnie opracowujemy receptury i wnikliwie analizujemy wyniki testów. Nie brakuje nam cierpliwości i pokory. Zanim kosmetyki Clochee trafią do waszych rąk, zostają poddane ocenie ekspertów certyfikujących. Stąd pewność, że są sprawdzone, bezpieczne i w pełni naturalne.

Pokazujemy, że istnieją ideały

Nie ścigamy się z czasem i nie spieszymy się w przygotowywaniu naszych produktów. Oddajemy Wam w ręce produkt dopiero wtedy, gdy jesteśmy w 100% zadowoloni. Szukamy doskonałych surowców, ekologicznych i pięknych opakowań tak długo, aż spełnią nasze wygórowane oczekiwania. Doznania wizualne, zapachowe jak i dotykowe są dla nas tak samo istotne.

Dbamy o jakość obsługi

Siła Clochee to nie tylko doskonała jakość produktów i ekologiczne podejście do świata. To także zaspokojenie waszych oczekiwań i potrzeb. Jesteśmy dla was.

Inspiruje nas natura

Naszym celem jest stworzenie jak najbardziej doskonałych kosmetyków, w pełni naturalnych, bezpiecznych i zdrowych. Clochee wykorzystuje siły drzemiące w naturze roślinach i minerałach, pozostając w zgodzie ze środowiskiem.

Łączymy tradycję z nowoczesnością

Filozofia Clochee stanowi perfekcyjną kombinację natury, tradycji i innowacji. Sięgamy po sprawdzone receptury i składniki z których korzystały nasze prababcie, dodając do tego współczesną wiedzę i możliwości techniczne. Wiemy, że w minerałach, ziarnach, owocach i kwiatach z których korzystali nasi przodkowie drzemią cenne dla nas surowce. Odrzucane przez lata powracają do łask. Dzięki współczesnej nauce i badaniom laboratoryjnym chcemy dać Wam ich czystą i zdrową esencję.

Rzetelnie dbamy o środowisko

Nie idziemy na skróty. Budując ekologiczną markę nie zadowalamy się półproduktami. Bierzemy odpowiedzialność za proces tworzenia i opakowania. Nasze otoczenie i ścieżka produkcyjna są dla nas tak samo ważna jak efekt końcowy. Pilnujemy, aby wszystkie opakowania pochodziły z surowców wtórnych lub można było je poddać recyklingowi. Wiemy też, że „mniej znaczy więcej”, dlatego oszczędnie pakujemy nasze produkty.

Propagujemy ekologiczny styl życia

Bierzemy udział w wielu akcjach społecznych i ekologicznych. Pokazujemy Wam, jak łatwo i przyjemnie można dbać o środowisko. Nie moralizujemy, jedynie staramy się rozwijać ekologiczną świadomość. Pragniemy uświadomić Wam ile korzyści może przynieść zwrot „ku naturze” i rozwinąć potrzebę brania odpowiedzialności za otoczenie.