Linia Clochee Men

Biotechnologiczne składniki aktywne

Przyjazna środowisku i skórze wegańska formuła

Roślinne składniki o udowodnionym działaniu zwiększającym poziom atrakcyjności

Ponad 97% składników pochodzenia naturalnego

Clochee - Kim jesteśmy - Clochee Men

Kluczowe składniki aktywne

Kwas Hialuronowy

nawilża, ujędrnia, nawadnia

Kwas hialuronowy to glikozaminoglikan, który jest częścią macierzy wspierającej utrzymanie młodej skóry. Wiąże się z cząsteczkami wody, które zatrzymuje w skórze, ale również z kolagenem, dzięki czemu skóra jest bardziej jędrna i nawodniona.

Ekstrakt z Bambusa

gwarantuje zdrowy, promienny wygląd, uelastycznia, chroni przed działaniem wolnych rodników, koi, łagodzi

Kwas hialuronowy to glikozaminoglikan, który jest częścią macierzy wspierającej utrzymanie młodej skóry. Wiąże się z cząsteczkami wody, które zatrzymuje w skórze, ale również z kolagenem, dzięki czemu skóra jest bardziej jędrna i nawodniona.

Sok z Aloesu

nawilża, łagodzi, regeneruje, chroni przed działaniem wolnych rodników

W skład aloesu wchodzą polisacharydy zapewniające doskonałe działanie nawilżające i zmiękczające, a także antrachinony i flawony, które mają właściwości przeciwutleniające. Aloes zawiera również fitosterole, które uspokajają i łagodzą podrażnienia skóry, chroniąc jednocześnie przed przeznaskórkową utratą wody. Aloes aktywuje zdolność skóry do procesów samoregeneracyjnych.

Kwas Energen

wzmacnia, odmładza, rewitalizuje, zwiększa biologiczną energię

Naturalny kompleks aktywny opracowany z myślą o męskiej skórze, który tonizuje skórę, łagodzi jej podrażnienia, zwiększa poziom nawodnienia oraz przywraca zdrowy i promienny wygląd. Oparty jest na aktywnych saponoidach z Sapindus Mukorossi (SMAS) wstrzykniętych do trójwymiarowej matrycy galaktomannanu z Caesalpinia Spinosa. Struktura umożliwia sekwencyjne dotarcie do skóry.

Sensfeel

zwiększa atrakcyjność

Aktywny kompleks mający na celu zwiększenie atrakcyjności mężczyzn poprzez zwiększenie syntezy ich własnych feromonów. Jest naturalną „zieloną” alternatywą dla zwiększenia produkcji męskiego feromonu o nazwie androstadienon, w celu zwiększenia siły przyciągania. Efektywność produkcji feromonów zawdzięczamy synergicznemu działaniu jego składników: diterpenu otrzymywanego z korzenia Makandi (Coleus Forskohlii) oraz polifenoli z liści czarnej herbaty (Camellia Sinensis).

Dobrem najwyższym jest zgadzać się z naturą i stosownie do niej żyć.

Cyceron

Bestsellery Clochee Men