Clochee Premium

Połączenie natury i techologii

Wody kwiatowe o działaniu pielęgnacyjnym

Idealne dla wegetarian i wegan

Opakowania przyjazne środowisku (szkło PCR i refille)

Aż do 83,5% składników organicznych

Produkty Premium

Receptury kosmetyków w linii PREMIUM zostały dobrane tak, aby zapewnić wyjątkowo silne działanie anti-age na wielu płaszczyznach. Połączyliśmy w nich najnowsze bio- technologie i składniki naturalne znane ze swoich właściwości już od wieków i z powodzeniem stosowane w medycynie naturalnej. Poza składami, linia zachwyca delikatnymi, kobiecymi zapachami oraz konsystencjami, które są niezwykle aksamitne i przyjemne dla skóry. Kosmetyki Clochee Premium są w ponad 50% organiczne, oznacza to, że składniki aktywne w nich zawarte muszą spełniać rygorystyczne normy m.in. do ich upraw nie stosuje się pestycydów czy nawozów sztucznych. Nie mogą być też modyfikowane genetycznie. Dzięki temu zachowujemy ich najlepsze właściwości.

Każda kropla kosmetyków linii Premium została wypełniona bogatymi składnikami aktywnymi. Zwykłą wodę, która zwarta jest w każdym kosmetyku i odpowiada za konsystencję, zastąpiliśmy wodami kwiatowymi, które dostarczają skórze niesamowicie dużo witamin i składników odżywczych. Ponadto każdy produkt zawiera maksymalną ilość składników naturalnych i organicznych, gwarantując widoczne efekty.

Clochee - Kim jesteśmy - Clochee Premium

Kluczowe składniki

Wody kwiatowe o działaniu pielęgnacyjnym

z róży damasceńskiej - źródło m.in bioflawonoidów (antyoksydacja, neutralizacja wolnych rodników), beta-karotenu, a także witamin z grupy B.

z opuncji figowej - bogactwo witamin C, A, E, cukrów i peptydów, soli mineralnych. Wykazuje działanie przeciwstarzeniowe oraz wspomagające regenerację

Emblika

bezpiecznie rozjaśnienia i poprawia koloryt skóry

Ajurwedyczny, naturalny surowiec (agrest indyjski) o szerokiej funkcjonalności, jest połączeniem natury, tradycji i nauki. Swoje holistyczne działanie skupia: na bezpiecznym rozjaśnieniu i poprawie kolorytu skóry.

Stewiozyd

łagodzi mimowolne skurcze mikromięśni twarzy

Biotechnologiczny składnik aktywny naturalnego pochodzenia. To zielony botox, który łagodzi mimowolne skurcze mikromięśni twarzy.

Resweratrol

przedłuża życie komórek skóry i zapewnia ich witalność

Antyoksydant o multifunkcyjnym działaniu i o unikalnych właściwościach anti-age. Jego aktywność jest związana z udowodnioną zdolnością do penetracji bariery skórnej, dzięki czemu: przedłuża życie komórek skóry i zapewnia ich witalność.


Udowodniona skuteczność

Badania wykonane w zewnętrznym laboratorium. Rezultaty działania kosmetyków zostały ocenione po 4. tygodniach stosowania.

RESVERATROL Care

Krem młodości na dzień

58,72% zwiększenie poziomu nawilżenia

40,85% poprawa elastyczności

36,07% spłycenie zmarszczek

RESVERATROL Care

Odbudowujący krem na noc

62,31% zwiększenie poziomu nawilżenia

53,29% poprawa elastyczności

31,07% spłycenie zmarszczek

STEVIO lift

Eliksir liftingujący

56,14% zwiększenie poziomu nawilżenia

36,69% poprawa elastyczności

40,59% spłycenie zmarszczek

EMBLICA intense

Koncentrat wyrównujący koloryt

61,68% zwiększenie poziomu nawilżenia

49,71% poprawa elastyczności

40,59% spłycenie zmarszczek

29,61% zmniejszenie poziomu przebarwień

Wszystko podlega naturze.

Demokryt i Epikur

Bestsellery Clochee Premium