Zestaw próbek ANTI-AGE z Ochroną przeciwsłoneczną

b.d.

Zestaw próbek anti-age z ochroną przeciwsłoneczną. Zapakowane w eleganckie opakowanie. W środku znajduje się pięć próbek naszych wyjątkowych produktów.  


6,00 

Zestaw próbek anti-age z ochroną przeciwsłoneczną. W środku znajduje się pięć próbek naszych wyjątkowych produktów.

1. Krem przeciwzmarszczkowy na dzień - regeneruje i wygładza skórę. Działa nie tylko przeciwzmarszczkowo, ale i nawilżająco. 

2. Krem odmładzająco-regenerujący na noc - modeluje kontur twarzy i poprawia gęstość skóry. Spłyca powstałe już zmarszczki oraz zapobiega powstawaniu nowych.

3. Intensywnie regenerujący krem/maska pod oczy - wygładza zmarszczki. Nawilża skórę pod oczami i zapewnia jej zdrowy blask. 

4. Matujący krem SPF 50 - skutecznie chroni skórę przed działaniem promieniowania UV. Działa nawilżająco i przeciwzapalnie. Zawiera w sobie pigment, który upiększa kolor cery.

5. Rozświetlający krem SPF 30 - zabezpiecza skórę przed promieniowaniem UV. Nadaje jej blasku, a dzięki delikatnej zawartości pigmentu upiększa koloryt skóry. 

 

W przypadku, kiedy któryś z produktów Cię zainteresuje znajdziesz w środku wyjątkowy rabat, aby móc zakupić produkt pełnowartościowy i cieszyć się jego działaniem na dłużej.


b.d.

Działanie składników aktywnych

b.d.

Krem odmładzająco-regenerujący na noc

Kremy do twarzy

Krem odmładzająco-regenerujący na noc

Krem odmładzająco-regenerujący intensywnie pielęgnuje skórę, pobudza jej procesy...

Rozświetlający krem SPF 30

Kremy do twarzy

Rozświetlający krem SPF 30

Krem rozświetlający skutecznie zabezpiecza skórę przed promieniowaniem UV i dodaje jej...