8c1286a6-2696-4752-91e7-fbed78a6595a
Simply Nature Promocja

Zestaw REPAIR Day

15 ml, 50ml, 50 ml


173,00 zł
121,10 zł
1
807,33 zł za 100ml Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 115,91 zł

Jeśli Twoja skóra jesr przesuszona, uszkodzona, wymagająca nawilżenia i odżywienia, to mamy pielęgnację dla Ciebie. Z zestawiem REPAIR DAY Twoja skóra odzyska naturalny blask! Sprawdź już teraz.


1. Typ produktu

Krem pod oczy, serum, krem-balsam

2. Opakowanie

Plastik do recyklingu

3. Dla kogo?

Wszystkie typy skóry

4. Efekty

Wzmacniające, nawilżające, wygładzające


Korzyści potwierdzone przez testy konsumenckie:

95%

ankietowanych odczuło nawilżenie skóry wokół oczu po zastosowaniu kremu (Fitokolagenowy krem-maska pod oczy i na powieki)

90%

probantów zaobserwowało poprawę gładkości skóry(Fitokolagenowy krem-maska pod oczy i na powieki)

82%

badanych zauważyło zniwelowanie cieni pod oczami(Fitokolagenowy krem-maska pod oczy i na powieki)

Kluczowe składniki

Witamina C

Stabilna forma zapewnia stopniowe uwalnianie gwarantując szeroki wachlarz aktywności: stymulacja syntezy kolagenu, ochrona przed uszkodzeniami oksydacyjnymi, rozjaśnienie i wzmocnienie (Fitokolagenowy krem-maska pod oczy i na powieki)

Kwas hialuronowy

Silnie wiąże wodę, ogranicza TEWL i zapobiega przed przesuszaniem. Wygładza i utrzymuje elastyczność skóry(HYDRO Ultra-nawilżające serum)

Prebiotyki

Zachowują równowagę mikroflory bakteryjnej. Wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry. Wspomagają namnażaniem korzystnych bakterii i gwarantują prawidłowe funkcjonowanie mikrobiotu skóry(REPAIR Naprawczy krem-balsam)

Stosowanie

Fitokolagenowy krem-maska pod oczy i na powieki Delikatnie wklepać w skórę wokół oczu. Sugerujemy aplikować palcem serdecznym, aby zniwelować nacisk na delikatną skórę wokół oczu HYDRO Ultra-nawilżające serum Stosuj codziennie wieczorem i/lub rano na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Aplikuj samodzielnie lub pod krem REPAIR Naprawczy krem-balsam Stosuj codziennie wieczorem i/lub rano na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Aplikuj samodzielnie lub na serum. Podczas stosowania kosmetyków z retinoidami, krem aplikuj ok. 20 min. po ich użyciu

Jak recyklingować?

Karton po produkcie umieść w kontenerze przeznaczonym do papieru. Słoik/butelkę umieść w kontenerze przeznaczonym do metali i tworzyw sztucznych. Etykietę umieść w kontenerze przeznaczonym do odadów zmieszanych.

Działanie:


Chcesz sprawić, ze Twoja przesuszona i uszkodzona skóra odzyska swoją naturalną magię, którą będzie zwchwycac każdego dnia? Wystarczy zdecydować się na pielęgnację Simply Nature w zestawie REPAIR DAY!

Pielęgnacja z REPAIR DAY

Zestaw Repair Day został stworzony z myślą o osobach potrzebujących kompleksowej pielęgnacji nawilżająco-wzmacniającej na dzień. W skład zestawu wchodzi krem pod oczy i na powieki, serum oraz krem.

Skóra w ciągu dnia jest bardzo aktywna, a dodatkowo narażona na działanie czynników zewnętrznych, stresorów środowiskowych. Warto zadbać o jej nawilżenie, ale również o wzmocnienie mikrobiomu, aby była mniej narażona na uszkodzenia.

HYDRO Ultra-nawilżające serum to lekka, szybko wchłaniająca się formuła, na którą bez problemu można nałożyć dzienno-nocny REPAIR Naprawczy krem balsam. Dzięki ceramidom i prebiotykom otuli skórę i wzmocni działanie nawilżające serum.

Jako wisienka na torcie w pielęgnacji, nie mniej ważna okolica oczy, który dogłębnie zostanie zaopiekowana przez Fitokolagenowy krem pod oczy i na powieki, skrywający w swoim składzie roślinny kolagen i stabilną witaminę C.

Efekty pielęgnacyjne zestawu:

  • intensywne nawilżenie
  • ograniczenie migracji wody
  • zauważalne wygładzenie
  • skuteczne wzmocnienie mikrobiomu

Do pielęgnacji z REPAIR DAY używasz:

Kosmetyki w zestawie REPAIR DAY

  • są przebadane dermatologicznie
  • w 100% wegańskie
  • zawierają 99% składników pochodzenia naturalnego
  • posiadają certyfikat ECOCERT NATURAL

Kompozycja zapachowa

Nuty głowy

pomarańcza, owoce tropikalne

Nuty serca

brzoskwinia, papaja, mandarynka

Nuty bazowe

słodkie, owocowe, mango