BLOG

Relaks i ukryte marzenia z nowym produktem od marki Clochee – Sensual Touch

19 LISTOPADA 2021

Olejek Sensual Touch marki Clochee

Polska marka Clochee, założona przez kobiety i w dużej mierze dla kobiet, zdecydowała się przełamać niektóre tematy tabu i stereotypy krążące wokół kobiecej natury. Wszystko zaczęło się od konkursu fotograficznego „Oblicza kobiecej natury”, który dzięki portretom kreatywnym miał ukazać różnorodność kobiet, często w formie „bez filtra” i bez cenzury. Kolejnym krokiem jest wdrożenie produktu w opakowaniu zaprojektowanym przez artystkę digitalną Karolinę Kiss, będącym głosem za samoakceptacją cielesną jak i seksualną.

Kosmetyki naturalne i kobiecość jako jedność

Ten projekt to nie tylko utrwalanie kobiet w przekonaniu, że są piękne niezależnie od rozmiaru, wieku czy wartości jakie wyznają. To także pomoc w zaakceptowaniu przez nie swojej seksualności. Etykieta i opakowanie olejku Sensual Touch stanowią fragment cyklu prac pt. Gurls Kiss, które zostały poświęcone erotyce kobiet.  „Mam nadzieję, że sztuka, która zagości na opakowaniu produktu Clochee docierając do większej, być może nieoczywistej grupy kobiet pomoże rozpocząć dyskusję o miłości do siebie, o tym jak ważne jest by dbać o swój głos i prawo do bycia sobą.” – mówi artystka.

Współpraca ta nie miałaby miejsca, gdyby nie Fundacja „Projekt Kobiety” – organizator wernisażu prac utalentowanej artystki. Jej Prezes – Maksymilian Ławrynowicz, połączył Clochee z Karoliną Kiss. Każda ze stron silnie wierzy w moc kobiet i chce zabierać głos w tematach ważnych, aczkolwiek nie zawsze łatwych. Maksymilian Ławrynowicz o tej współpracy mówi:  „Naszą misją, przy podejmowaniu współpracy przy tym projekcie z marka Clochee była fuzja wartości. Z jednej strony najważniejsza jest artystka – w tym przypadku Karolina Kiss – i to, co chce przekazać światu. Jej manifest poruszył nas. Samoświadomość, brak pruderii w obejściu samej ze sobą i swoim ciałem. Wyzbycie się wstydu w związku z czerpaniem radości i przyjemności płynącej z własnej sensualności i mówienie o seksie bez barier. Z drugiej strony zaś naszym zadaniem jest, aby taki manifest docierał do kobiet. Naszym kluczem w Fundacji nie jest tworzenie hermetycznych, niedostępnych ekspozycji, które trafiają do wąskiego grona zainteresowanych światem artystycznym ludzi. Naszą misją jest docieranie ze sztuką tam, gdzie inni nie potrafią. Tak powstał pomysł, aby prace Karoliny–a co za tym idzie, jej przekaz–umieścić na dedykowanych opakowaniach naszego partnera–kobiecej marki Clochee. Wybór produktu też nie jest przypadkowy. Olejek do masażu ciała, czyli czynności nad wyraz sensualnej, która nastawiona jest na rozpieszczenie zmysłów przy jednoczesnej pielęgnacji własnego ciała to uczta duchowa i cielesna–dokładnie taka sama, jak pieszczoty czy udany, dający spełnienie seks. Umieszczenie prawdziwej, wartościowej sztuki na komercyjnych opakowaniach, które trafią do szerokiej sprzedaży jest kolejnym krokiem, aby dotrzeć do kobiet, dla kobiet i o kobietach.” Oczywiście poza ideą i wymową nie można zapominać o nim samym i jego przeznaczeniu.wystawa_sensual_touch

Połączenie pielęgnacji z odrobiną przyjemności

Warto znaleźć czas dla siebie i sięgnąć po Sensual Touch, który będzie doskonałym towarzyszem jesienno-zimowych wieczorów, ale nie tylko. Jego delikatna formuła, bogata w składniki aktywne pochodzenia naturalnego, doskonale zaopiekuje się całym ciałem. Olejek wyczuwalnie je nawilży oraz zadziała wygładzająco, a dodatkowo będzie wspierać procesy regeneracji skóry. Kompozycja naturalnych olejów eterycznych nadaje olejkowi niebanalny, przyjemny zapach.

Wiodącym składnikiem aktywnym, zawartym w produkcie jest olej sojowy. Stanowi on źródło, wielonienasyconych kwasów tłuszczowych wspierających prawidłowe funkcjonowanie bariery naskórkowej. Olej sojowy działa nawilżająco. Bardzo szybko się wchłania, przez co nie obciąża skóry. Z kolei bogactwo minerałów w kosmetyku, takich jak: żelazo, magnez, fosfor, cynk, miedź które działają na skórę wzmacniająco i odżywczo, zapewni zastosowany olej z pestek żurawiny. 

SENSUAL TOUCH dodatkowo zmiękcza i  wygładza skórę ciała. Efekt ten zapewnia  olej ze słodkich migdałów, który dodatkowo jest niesamowicie delikatny, a więc sprawdzi się do pielęgnacji każdej skóry. Nawet tej bardzo wrażliwej czy atopowej.

sensual touch

Delikatny, zmysłowy dotyk – olejek SENSUAL TOUCH to znacznie więcej niż pielęgnacja ciała

Sensual Touch – to nie tylko produkt pielęgnacyjny. Idealnie sprawdzi się  do masażu całego ciała. Dzięki swojej olejowej formie zapewnia odpowiednie natłuszczenie skóry podczas zabiegu, gwarantując bardzo przyjemne doznania.

Masaż ciała poza relaksem, niesie za sobą też liczne korzyści zdrowotne, takie jak: przeciwdziałanie zakrzepom, stymulacja mięśni, czy też dotlenienie tkanek. Pozwala on odprężyć się i całkowicie oddać się przyjemności płynącej z dotyku. Ponadto można mu nadać intymną formę, która pobudzi zmysły.  

Masaż ciała wykonywany w domu to niezwykle przyjemny sposób na spędzenie czasu z drugą osobą. Wzbogacony o Sensual Touch będzie wyjątkowo przyjemnym doznaniem. O jego działaniu można przeczytać więcej tutaj: https://www.clochee.com/p/pielegnacja-ciala/olejki-do-ciala/sensual-touch-olejek-do-masazu-i-pielegnacji-ciala

 

Autorem zdjęć jest Nazar Majewski.


Poprzedni artykuł

Zainspiruj się razem z naturalną marką Clochee i przygotuj wspaniały prezent

04 LISTOPADA 2021

Następny artykuł

Sensual touch, bo skóra i ciało potrzebują troski! Clochee x Satisfyer

30 LISTOPADA 2021