Kosmetyki naturalne Clochee

Kosmetyki naturalne, które oddajemy w Wasze ręce są bogate w substancje aktywne pochodzące z roślin. Stosujemy ekstrakty z ziół, kwiatów i owoców, oleje roślinne, wyciągi z warzyw, drzew, orzechów. Dlatego każdy z naszych kosmetyków ma naturalną moc nawilżenia, odmłodzenia, czy odżywiania skóry i może być stosowany przez wegan i wegetarian.

Produkujemy kosmetyki w Polsce, zgodnie z normami Unii Europejskiej. A co za tym idzie nie testujemy kosmetyków na zwierzętach ponieważ zabrania tego unijne prawo. Każdy kosmetyk zanim trafi do Waszej kosmetyczki, jest wnikliwie przebadany dermatologicznie i klinicznie.
Kosmetyki naturalne Clochee które wybraliście są produkowane zgodnie za Dobrymi Praktykami Produkcyjnymi (GMP), powstają w wyspecjalizowanych zakładach produkcyjnych. Nie produkujemy ich na zasadzie “home made” dzięki temu macie pewność że każdy kosmetyk jest zdrowy i bezpieczny do używania. Każda partia jest badana i przechodzi szereg kontroli.

Wybieramy dla Was certyfikowane surowce aktywne aby mieć pewność z jakich plantacji pochodzą, w jaki sposób rosły, jak były zbierane i przetwarzane. Wiemy, że coraz więcej z Was boryka się z alergiami, są to także uczulenia na owoce i rośliny, dlatego aby jeszcze skuteczniej przygotować dla Was kosmetyki stosujemy zapachy pozbawione alergenów. W wielu produktach np. do twarzy receptury są całkowicie pozbawione zapachów, po to aby każdy, nawet najbardziej wrażliwy klient znalazł wśród naszych produktów coś dla siebie.

Świat roślin w Polsce jest bogaty w bardzo skuteczne substancje aktywne. W kosmetykach naturalnych Clochee znajdziecie takie skarby jak wyciąg z buraka, algi które można znaleźć w Morzu Bałtyckim, czy komórki macierzyste z jabłka. Tradycja przeplata się z odkryciami współczesnych badań. Nie zapominamy jednak, że kosmetyki Clochee mają być wszechstronne i mają za zadanie działać, dlatego czasami gdy egzotyczny składnik oferuje więcej bogactwa korzystamy z dobroci zielonej herbaty, masła shea, liści mirtu, czy cynamonu.

Wszystko po to aby walczyć z oznakami starzenia się skóry, nawilżać i regenerować Waszą skórę, przekazując jednocześnie Wam zdrowe, naturalne i ekologiczne kosmetyki.