Clochee Men

Kosmetyki dla mężczyzn Clochee Men to rewolucyjna seria naturalnych kosmetyków dla tych, którzy wiedzą, że świadoma pielęgnacja jest najlepszą manifestacją męskości. Siła i skuteczność działania mają swoje źródła w naturze......

Kosmetyki dla mężczyzn Clochee Men to rewolucyjna seria naturalnych kosmetyków dla tych, którzy wiedzą, że świadoma pielęgnacja jest najlepszą manifestacją męskości. Siła i skuteczność działania mają swoje źródła w naturze – zawartość naszych kosmetyków to ponad 97% składników pochodzenia naturalnego o najwyższej jakości, zamkniętych w ekologicznych, przyjaznych środowisku opakowaniach. Bez toksycznych konserwantów i barwników, z serią starannie dobranych składników i substancji aktywnych – wszystko po to, by efektywnie zregenerować, nawilżyć, ujędrnić i zahamować procesy starzenia się skóry.

Kluczowe składniki aktywne linii Clochee Men

Roślinna alchemia naturalnych kosmetyków dla mężczyzn Clochee Men napędza syntezę męskiego feromonu, przenosząc pułap atrakcyjności na wyższy poziom. Zespół Clochee stworzył produkty pielęgnacji, w których roślinne składniki mają udowodnione działanie zwiększające poziom atrakcyjności. Kosmetyki mają ponad 97% składników pochodzenia naturalnego.

Kwas hialurowy – zastrzyk nawilżenia

Za nawilżenie w kosmetykach Clochee Men odpowiada kwas hialuronowy. Pomaga również w proces ujędrnienia i nawadniania skóry. Wiąże się bowiem z cząsteczkami wody, które zatrzymuje w skórze, ale również z kolaganem.

Energen – z myślą o męskiej skórze

Naturalny kompleks aktywny opracowany z myślą o męskiej skórze, który tonizuję skórę, łagodzi jej podrażnienia. Zwiększa poziom nawodnienia oraz przywraca zdrowy i promienny wygląd.

Sensfeel – zwiększenie atrakcyjności

Aktywny kompleks mający na celu zwiększenie atrakcyjności mężczyzn poprzez zwiększenie syntezy ich własnych feromonów. Jest naturalną „zieloną” alternatywą dla zwiększenia produkcji męskiego feromonu o nazwie androstadienon, w celu zwiększenia siły przyciągania.

Męska pielęgnacja – oferta Clochee MEN

Linia naturalnych kosmetyków dla mężczyzn składa się z przeciwzmarszczkowego kremu, energetyzującego kremu do twarzy, łagodzącego serum po goleniu, kremu do rąk oraz odświeżającego żelu do mycia ciała. Zdrowa skóra i troska o jej stan to dziś męski punkt widzenia. Moc płynąca prosto z natury zapewni wymagającym mężczyznom doskonałą pielęgnację każdego dnia. Wykreowane kompozycje zapachowe zapewnią zapach pobudzający i zmysłowy.