6aebe15b-91f3-4cf2-90d3-96eb505225c3
Simply Nature Promotion

SIMPLY NATURE ANTI-AGE

30 ml, 50 ml


80,00 zł
52,00 zł
1
173,33 zł za 100ml Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 56,00 zł

Wybierz świąteczny zestaw Anti-age jeśli Twoja skóra potrzebuje dogłębnego wygładzenia. Ciesz się Magią Natury każdego dnia.


1. Product Type

Serum, krem na dzień

2. Packaging

Plastik do recyklingu

3. For Whom?

Wszystkie typy skóry

4. Effects

Nawilżające, przeiwzmarszczkowe, wygładzające


Benefits confirmed by consumer tests

100%

probantów potwierdza działania nawilżające, wygładzające i rewitalizujące (Ultra-wygładzający krem na dzień)

100%

badanych potwierdza nawilżenie i wygładzenie skóry (Przeciwzmarszczkowe serum)

90%

probantów potwierdza zniwelowanie widoczności zmarszczek (Przeciwzmarszczkowe serum)

Key Ingredients

Kwas hialuronowy

Forma małocząsteczkowa kwasu wnika w głębsze warstwy naskórka. Silnie wiąże wodę i ogranicza TEWL. Kwas hialuronowy pozwala utrzymać właściwą elastyczność skóry i wygładzenie. ( Ultra-wygładzający krem na dzień )

Stewiozyd

Roślinny składnik aktywny o doskonałych właściwościach wygładzających. Relaksuje struktury skóry i łagodzi skutki mimowolnych skurczów mikro-mięśni twarzy ( Przeciwzmarszczkowe serum )

Kompleks biomimetyczny

Innowacyjny składnik aktywny, który zapewnia delikatny lifting i wygładzenie skóry. Jego przenikająca się nawzajem sieć naturalnych biopolimerów tworzy na skórze cienki, elastyczny i wytrzymały film. Jest on niczym „druga skóra”. ( Ultra-wygładzający krem na dzień )

Stosowanie

Przeciwzmarszczkowe serum Stosuj codziennie wieczorem i/lub rano na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Aplikuj samodzielnie lub pod krem Ultra-wygładzający krem na dzień Stosuj codziennie rano na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Aplikuj samodzielnie lub na serum.

Jak recyklingować?

Karton po produkcie umieść w kontenerze przeznaczonym do papieru. Słoik umieść w kontenerze przeznaczonym do metali i tworzyw sztucznych. Etykietę umieść w kontenerze przeznaczonym do odadów zmieszanych.

Action:

Twojej skórze brakuje napięcia i wygładzenia?Wybierz zestaw SIMPLY NATURE ANTIAGE i odczaruj swoją skórę razem z SImply Nature!

Pilelęgnacja SIMPLY NATURE ANTI-AGE

Kompleksowe działanie zestawu, w którym znajdziesz Przeciwzmarszczkowe serum dzięki skoncentrowanej dawce składników aktywnych doskonale pielęgnuje skórę w ciągu dnia, bez jej obciążenia. Zawdzięcza to precyzyjnie dobranej formulacji i konsystencji. Dodatkow przygotuje skórę do kolejnego etau pielęgnacji jakim będzie Ultra-wygładzający krem na dzień Pozostawi skórę elastyczną i wygładzoną. W formule naszego kremu znajdziesz bioferment z bambusa. Jest to silny przeciwutleniacz, który także zapewnia wygładzenie i nawilżenia. Czy to produkt idealny dla Ciebie? Sprawdź już teraz!

W zestawie SIMPLY NATURE ANTI-AGE są:

Efekty pielęgnacyjne zestawu:

  • doskonałe nawilżenie
  • wygładzenie skóry

Fragrance Composition

Top Note

pomarańcza, owoce tropikalne

Heart Note

brzoskwinia, papaja, mandarynka

Base Note

słodkie, owocowe, mango