Jak zwrócić produkt?

1

Pobierz formularz reklamacji, wydrukuj go i wypełnij.

2

Zapakuj reklamowany produkt zabezpieczony w taki sposób aby nie uległ uszkodzeniu podczas podróży i formularz reklamacji do kartonika.

3

Wyślij paczkę pocztową lub kurierską na nasz adres: Clochee, al. Wojska Polskiego 14/U1, 70-441 Szczecin.

4

Po otrzymaniu przez nas przesyłki, w ciągu 14 dni kalendarzowych reklamacja zostanie rozpatrzona.


Regulamin zwrotów

  1. Masz prawo zwrócić zakupiony w sklepie towar do 14 dni kalendarzowych od otrzymania przesyłki na zasadach opisanych w ustawie z 2 III 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. nr 22, poz. 271 z późn. zm.)
  2. Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem.
  3. Procedura zwrotu dotyczy tylko towaru, który nie został napoczęty i nie nosi widocznych śladów eksploatacji wykraczających poza zwykły zarząd (możliwości zapoznania się z przedmiotem).
  4. Niedostosowanie się do powyższych zaleceń będzie podstawą nieuwzględnienia zwrotu towaru.
  5. Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący.
  6. Po otrzymaniu przez nas przesyłki, w ciągu maksymalnie 7 dni roboczych otrzymasz od nas informacje czy zwrot został przyjęty czy nie. Jeśli został przyjęty otrzymasz zwrot środków przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji. Jeśli płatność została dokonana przy odbiorze, zwrot nastąpi na wskazane w formularzu konto bankowe.
  7. Jeżeli wysyłasz do nas paczkę za pośrednictwem Poczty Polskiej zachowaj dowód nadania przesyłki – będzie to podstawą Twojej reklamacji w przypadku zaginięcia paczki.