Częste pytania

2016-04-19

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, to jest duża szansa, że odpowiedź znajdziesz poniżej

1. Czy płatności na Clochee.com są bezpieczne?

Tak, korzystamy z protokołu SSL. Więcej przeczytasz tu

 

2. Kupiłem produkt, ale nie dotarł jeszcze. Co się dzieje?

Napisz do nas poprzez formularz w zakładce "kontakt", podaj numer zamówienia. Sprawdzimy status Twojego zamówienia i pomożemy ci.

 

3. Ile czasu trwa proces realizacji zamówienia, tj. po ilu dniach od momentu opłacenia zamówienia produkty zostaną dostarczone do Zamawiającego?

Ponieważ do wyboru przez klienta jest kilka opcji dostarczenia zamówienia szczegółowe wyjaśnienia znajdują się tutaj

 

4. Jeśli nie mam alergii na zwykłe kosmetyki, to czy warto przechodzić na naturalne?

Oczywiście, ponieważ w XXI wieku alergię można bardzo łatwo nabyć, bez względu na wiek. Warto wcześniej zacząć dbać o ciało, przejść na kosmetyki naturalne i nie otaczać się zbytnią ilością chemicznych substancji.

 

5. Jak wygląda proces realizacji zamówienia?

Proces realizacji zamówienia krok po kroku wytłumaczony jest tutaj

 

6. Czy i jak mogę otrzymać fakturę VAT?

Oczywiście jest możliwość wystawienia przez naszą firmę faktury VAT. Wystarczy podczas przechodzenia etapu koszyka zaznaczyć odpowiednio opisane pole “Chcę otrzymać fakturę VAT”.

 

7. Jak mogę zapłacić za zamówienie?

Za zamówienie można płacić w kilku opcjach: przelewem online (e-transfer), kartą kredytową, tradycyjnym przelewem bankowym, za pobraniem. Szczegóły znajdują się tutaj.

 

8. Co mi daje zapisanie się do newslettera?

Dzięki zapisaniu się do newslettera klient jest informowany o nowościach i aktualnych promocjach. To także szansa na otrzymanie zniżki 30 zł na zakupy. Szczegóły znajdują się tutaj.

 

9. W jakim czasie realizowane są zamówienia złożone w dni wolne od pracy i święta?

 Zlecenie realizacji zamówienia wysyłane jest pierwszego dnia roboczego po dniu złożenia zamówienia. Status zamówienia można sprawdzić w zakładce Moje Konto.

 

10. Jak często są organizowane promocje?

Staramy się co miesiąc przygotować dla naszych Klientów inną promocję. Warto zapisać się do newslettera, dzięki temu być na bieżąco z nowymi promocjami.

 

11. Jak zdobyć kod rabatowy?

Kody rabatowe można zdobyć:

- dzięki zapisaniu się do newslettera,

- wpisaniu swojej daty urodzin podczas rejestracji lub wpisywania adresu podczas etapu zakupów. Wtedy też przed każdymi urodzinami wysyłamy prezent.

- obserwując nasze kanały social media oraz kanały naszych partnerów i zaprzyjaźnionych z nami blogerów, którzy często publikują kody rabatowe

 

12. Jak dobrać kosmetyki do typów skóry?

Aby ułatwić wybór kosmetyków w zależności od typu skóry ułożyliśmy je w naszym sklepie online w odpowiednie kategorie. Jeśli ta pomoc jest niewystarczająca zachęcamy do dzwonienia tel: 790 322 322. Nasi kosmetolodzy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania.