Formy płatności

2016-04-19

W Sklepie Internetowym clochee.com płatności za towar można dokonywać w polskich złotych w kilku wariantach:

 1. Przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej - DotPay, obsługującego takie banki jak:

 

2. Kartą kredytową - operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068, który obsługuje takie karty jak:

3. Przelewem tradycyjnym na numer konta bankowego Clochee sp. z o. o.

Przelewy z polskich kont bankowych
Nr konta: 46 2490 0005 0000 4600 4277 6307
Adres firmy: Clochee Sp. z o. o., ul. Bogusława X 10/2, 70-441 Szczecin
Bank: Alior Bank
Tytuł przelewu: numer zamówienia 

Przelewy z zagranicznych kont bankowych
IBAN: PL 46 2490 0005 0000 4600 4277 6307
SWIFT: ALBPPLPW
Bank: Alior Bank
Tytuł przelewu: numer zamówienia

4. Gotówką u listonosza lub kuriera.


II. Zasady płatności

1. Klient nie może łączyć różnych form płatności za jedno zamówienie. 

2. Klient, który wybrał opcję płatności przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej DotyPay oraz kartą kredytową za pośrednictwa operator kart płatniczych PayPro SA Agent Rozliczeniowy, jest zobowiązany do uiszczenia należności w terminie składania zamówienia. W przeciwnym wypadku zamówienie towaru zostanie anulowane.

3. Zasady dokonywania płatności przez Klientów za pośrednictwem DotPay:

a. Płatności za pośrednictwem DotPay mogą dokonywać wyłącznie osoby uprawnione do posługiwania się wybranym systemem, który został wybrany do realizacji płatności, w szczególności daną kartą kredytową może posługiwać się wyłącznie jej uprawniony posiadacz.
b. Sklep clochee.com w swoim serwisie udostępnia Klientom formularz transakcji. Dane z formularza są automatycznie przekazywane do Partnera sklepu DotPay oraz do operatora kart płatniczych PayPro SA Agent Rozliczeniowy za pośrednictwem szyfrowanych i bezpiecznych połączeń.
c. Klient, po zatwierdzeniu formularza transakcji w sklepie i wybraniu odpowiedniej formy płatności za pośrednictwem DotPay, jest automatycznie przekierowywany do strony banku lub centrum autoryzacyjno-rozliczeniowego operatora kart płatniczych PayPro SA Agent Rozliczeniowy.
d. W celu dokonania płatności Klient powinien potwierdzić dokonanie płatności na stronach internetowych odpowiedniego Partnera DotPay zgodnie z zasadami określonymi przez tego Partnera. W przypadku dokonywania jakichkolwiek zmian w formularzu płatności udostępnionym na tych stronach i automatycznie uzupełnionym przez System Przelewy24, płatność może nie zostać zrealizowana.


4. Klient, który wybrał opcję płatności tradycyjnym przelewem jest zobowiązany do uiszczenia należności w ciągu doby. Jeśli w ciągu 3 dni kalendarzowych płatność nie zostanie zaksięgowana na koncie Clochee sp. z o. o. wysyłka towaru zostanie anulowana.