Dermokonsultant(ka)

Miejsce pracy: Gdańsk, Kraków, Szczecin

Poszukujemy osób do wsparcia sprzedaży kosmetyków naturalnych i wegańskich marki Clochee w Szczecinie oraz na lotnisku w Gdańsku i Krakowie. Jeśli chcesz dołączyć do grona osób, które #pielęgnują miłość do naszej planety, do świata oraz do innych ludzi, wyślij swoje CV rekrutacja@clochee.com z dopiskiem Dermo Gdańsk lub Dermo Kraków

Twoje zadania

  • promowanie marki Clochee wraz z aktywną sprzedażą naturalnych kosmetyków,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • doradzanie w zakresie doboru kosmetyków marki,
  • dbałość o odpowiednią ekspozycję produktów,
  • organizowanie i nadzór nad promocjami,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy i utrzymywanie pozytywnych relacji._

Wyślij CV jeśli:

  • posiadasz umiejętności sprzedażowe i potrafisz ciekawie zaprezentować produkty,
  • znasz branżę kosmetyczną,
  • wyróżnia Cię Wysoka kultura osobista,
  • łatwo nawiązujesz kontakty,
  • jesteś uczciwa/y i zaangażowana/y,
  • a dodatkowo (co będzie atutem) możesz się pochwalić doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku i/lub wykształceniem kosmetologicznym.

Co możemy Ci zaoferować?

  • umowę zlecenie 27,70 zł brutto/h
  • elastyczne godziny pracy – preferowany niepełny wymiar czasu,
  • premię do podstawy wynagrodzenia,
  • profesjonalne szkolenia i wsparcie ze strony zespołu Clochee,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w firmie z branży kosmetycznej

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. Ust. Nr 133, poz. 883).”