Poduszka antyzmarszczkowa z poszewką jedwabną – czarna

b.d.

Poduszka jest wypełniona nowoczesnym, antyalergicznym wypełnieniem z silikonowanych kulek poliestrowych. Luksusowa powłoczka uszyta z naturalnego jedwabiu, który dodatkowo wzmaga efekt przeciwzmarszczkowy.


289,00 

Poduszka Bye Bye Wrinkles JOGA PIĘKNA to gwarancja odpoczynku bez zmarszczek sennych. Wyjątkowy produkt, który minimalizuje zagięcia skóry na twarzy podczas snu, dzięki czemu redukowane są powstające w nocy zmarszczki, między innymi pod oczami, na skroniach, między brwiami, na brodzie i na policzkach. Skrzydłowe wycięcia poduszki pozwalają zmniejszyć kontakt delikatnych tkanek twarzy z poduszką, a także stanowią wygodną podporę dla czoła i żuchwy.

Poduszkę Bye Bye Wrinkles pokochają osoby śpiące na boku i na plecach – komfortowy, ergonomiczny kształt pozwala na prawidłowe podparcie odcinka szyjnego, zachowując przy tym odpowiednie ułożenie tej części kręgosłupa. Jednocześnie optymalna wielkość sprawia, że podczas snu twarz nie przesuwa się w inne miejsce, a przy przekręcaniu głowy na bok twarz stale chroniona jest przed zagnieceniami.

Wyjątkową zaletą poduszki Bye Bye Wrinkles jest możliwość samodzielnej regulacji grubości poduszki. Zamykana na suwak poduszka pozwala samemu odjąć lub dołożyć załączone dodatkowo wypełnienie.

Poduszka jest wypełniona nowoczesnym, antyalergicznym wypełnieniem z silikonowanych kulek poliestrowych.

Luksusowa powłoczka uszyta z naturalnego jedwabiu, który dodatkowo wzmaga efekt przeciwzmarszczkowy.

Poduszka jest produktem higienicznym i nie podlega zwrotowi.

Wzór zastrzeżony i chroniony prawem (Rp.26027).

 

Informujemy, że rabaty i promocje specjalne nie obejmują poduszek antyzmarszczkowych.


b.d.

Działanie składników aktywnych

b.d.