Zestawy Zdjęcie produktu Zestaw Facial Skin Care
Zestawy

Zestaw Facial Skin Care 

Zestaw świąteczny Odmładzanie: Serum odżywczo-odmładzające i Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

199,00 zł

Opis

Serum odżywczo-odmładzające
Za doskonałe właściwości serum odżywczo-odmładzającego odpowiedzialne są dobroczynne, naturalne substancje - komórki macierzyste jabłka i olej perilla. Komórki macierzyste z jabłka pobudzają skórę do samoregeneracji, dzięki czemu wykazują zdolność do wzmocnienia, wyrównania struktury skóry i widocznie poprawiają jej kondycję.
Znajdujący się w serum do twarzy olej perilla głęboko nawilża skórę, zapewnia jej elastyczność i regeneruje ją, a jako substancja antyzaskórnikotwórcza reguluje proces powstawania niedoskonałości na skórze.

Krem przeciwzmarszczkowy na dzień
Wchodzący w skład zestawu świątecznego krem przeciwzmarszczkowy niezwykle intensywnie regeneruje i wygładza skórę. Zawiera dwie naturalne substancje odżywcze - algi i olej jojoba. Algi wykazują doskonałe zdolności odnowy naskórka. Zawarte w nich witaminy E i C oraz ß-karoten znakomicie wzmacniają ściany naczyń krwionośnych, poprawiają jej koloryt. Zawarte w algach polifenole, posiadają właściwości antyoksydacyjne i przeciwzapalne. Algi działają także nawilżająco, oczyszczająco i łagodząco.

Znajdujący się w kremie przeciwzmarszczkowym olej jojoba słynie ze swojego działania nawilżającego i przeciwzapalnego.
Serum odżywczo-odmładzające, jak i krem przeciwzmarszczkowy na dzień znakomicie się uzupełniają w kompleksowej pielęgnacji skóry suchej i dojrzałej.

 

Cena zestawu jest ceną specjalną i promocyjną. Zestaw świąteczny nie podlega dodatkowym akcjom rabatowym i promocjom.

Zastosowanie

Serum odżywczo-odmładzające

Serum nałożyć na skórę twarzy i szyi. Delikatnie wklepać, nie pocierać. Serum do twarzy można stosować jako samodzielny kosmetyk lub nakładać je pod krem w celu intensyfikacji jego działania. Zaleca się włączenie serum do codziennej pielęgnacji skóry twarzy.

Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

Krem przeciwzmarszczkowy nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy i szyi, omijać okolice oczu i ust. Kosmetyk delikatnie wklepać. W celu uzyskania lepszych rezultatów, pod krem można nałożyć serum. Krem przeciwzmarszczkowy doskonale sprawdza się jako baza pod makijaż.

 

Zobacz również