Serum odżywczo-odmładzające Za doskonałe właściwości serum odżywczo-odmładzającego odpowiedzialne są dobroczynne, naturalne substancje - komórki macierzyste jabłka i olej perilla. Komórki macierzyste z jabłka pobudzają skórę do samoregeneracji, dzięki czemu wykazują zdolność do wzmocnienia, wyrównania struktury skóry i widocznie poprawiają jej kondycję. Znajdujący się w serum do twarzy olej perilla głęboko nawilża skórę, zapewnia jej elastyczność i regeneruje ją, a jako substancja antyzaskórnikotwórcza reguluje proces powstawania niedoskonałości na skórze. Krem przeciwzmarszczkowy na dzień Wchodzący w skład zestawu świątecznego krem przeciwzmarszczkowy niezwykle intensywnie regeneruje i wygładza skórę. Zawiera dwie naturalne substancje odżywcze - algi i olej jojoba. Algi wykazują doskonałe zdolności odnowy naskórka. Zawarte w nich witaminy E i C oraz ß-karoten znakomicie wzmacniają ściany naczyń krwionośnych, poprawiają jej koloryt. Zawarte w algach polifenole, posiadają właściwości antyoksydacyjne i przeciwzapalne. Algi działają także nawilżająco, oczyszczająco i łagodząco. Znajdujący się w kremie przeciwzmarszczkowym olej jojoba słynie ze swojego działania nawilżającego i przeciwzapalnego. Serum odżywczo-odmładzające, jak i krem przeciwzmarszczkowy na dzień znakomicie się uzupełniają w kompleksowej pielęgnacji skóry suchej i dojrzałej.   Cena zestawu jest ceną specjalną i promocyjną. Zestaw świąteczny nie podlega dodatkowym akcjom rabatowym i promocjom.

Eco-friendly
Cruelty free
Certyfikowane surowce
Bez parabenów

199,00 zł


Serum odżywczo-odmładzające

Serum nałożyć na skórę twarzy i szyi. Delikatnie wklepać, nie pocierać. Serum do twarzy można stosować jako samodzielny kosmetyk lub nakładać je pod krem w celu intensyfikacji jego działania. Zaleca się włączenie serum do codziennej pielęgnacji skóry twarzy.

Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

Krem przeciwzmarszczkowy nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy i szyi, omijać okolice oczu i ust. Kosmetyk delikatnie wklepać. W celu uzyskania lepszych rezultatów, pod krem można nałożyć serum. Krem przeciwzmarszczkowy doskonale sprawdza się jako baza pod makijaż.